Přihlášení k uživatelskému účtu

Nejprodávanější

Novinka

Stahující

Řadit dle: a a
Filtrovat dle výrobce:Gatta Golden Lady Mona Veneziana

Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den

karta: Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den

71 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty, relaxačně-zdravotní, 20 den. Díky speciálně vybraným vláknům jsou velice odolné, mají stupňující stahování a nohy jsou tak štíhlejší a pomáhají zabránit vzniku celulitidy a křečových žil.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Gatta Body Lift-up 20 den

karta: Punčochové kalhoty Gatta Body Lift-up 20 den

201 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty Gatta Body Lift-up 20 den mají speciálně konstruovaný sed, díky němuž skvěle sedí na těle a korigují postavu a hýždě. Modelující sed je lehký a jemný, má ploché švy a elastický lem s citlivým svěrem, který není vidět pod oblečením.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Gatta Body Slimmer 20 den

karta: Punčochové kalhoty Gatta Body Slimmer 20 den

143 Kč Doručení: 6-10 dníGatta Body Slimmer 20 den jsou pohodlné punčochové kalhoty, které skvěle sedí na těle, modelují tvar postavy, korigují linii břicha - činí ho méně viditelným. Ploché švy a lem s citlivým svěrem neomezují pohyb a nejsou vidět pod oblečením.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Gatta Bye Cellulitte 50 den

karta: Punčochové kalhoty Gatta Bye Cellulitte 50 den

195 Kč Doručení: 6-10 dníDámské punčochové kalhoty Gatta Bye Cellulitte 50 den, neprůhledné, matné. Vyrobeny ze speciální příze s minerálními aktivními substancemi, které napomáhají zeštíhlujícímu a anticelulitidovému efektu. Již po 4 týdnech užívání viditelné změny na bedrech, hýždích a břiše.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Golden Lady Bodyform 20 den

karta: Punčochové kalhoty Golden Lady Bodyform 20 den

157 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty Golden Lady Bodyform 20 den "stahující" břicho. Materiál lycra, mají malý klín a efekt bosé nohy.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den

159 Kč Doručení: 6-10 dníElastické zeštíhlující punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den. Modelují oblast beder, stehen a zároveň zplošťují břicho. Struktura "push-up" nadzvedne a zpevní hýždě. Pravidelné rozložení tlaku a dokonalé přilnutí k tělu zajišťují pohodlné nošení.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up 50 den 2-4

karta: Punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up 50 den 2-4

152 Kč Doručení: 6-10 dníElastické, stahovací punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up z mikrovlákna 50 den, která díky struktuře typu "Push-up" korigují postavu - nadzvedávají hýždě a zeštíhlují břicho. Náležitě vybraný rozměr garantuje dokonalou přilnavost k noze a správné rozložení tlaku.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up 50 den 5-XL

karta: Punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up 50 den 5-XL

159 Kč Doručení: 6-10 dníElastické, stahovací punčochové kalhoty Mona Micro Push-Up z mikrovlákna 50 den, která díky struktuře typu "Push-up" korigují postavu - nadzvedávají hýždě a zeštíhlují břicho. Náležitě vybraný rozměr garantuje dokonalou přilnavost k noze a správné rozložení tlaku.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Veneziana Control Top 60 den

karta: Punčochové kalhoty Veneziana Control Top 60 den

231 Kč Doručení: 6-10 dníTvarující punčochové kalhoty, zlepšují postavu díky struktuře "push-up" díky efektu nadzvedávání hýždá a zeštíhlení bříška. Kryjící, z mikrovlákna 3D, sešité plochým švem.
podrobnosti

Náš tip