Přihlášení k uživatelskému účtu

Nejprodávanější

Novinka

Czapka Rebos 757 Girl

Skladem
203 Kč

Punčochové kalhoty Mona

Řadit dle: a a

Dámské punčochové kalhoty Mona Control Top 20 den

karta: Dámské punčochové kalhoty Mona Control Top 20 den

71 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty, 20 den, tvarují postavu a břicho. Mají zpevněné prsty. Jsou velice odolné proti zatrhnutí. Jsou pohodlné a přizpůsobí se postavě.
podrobnosti

Náš tip

Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den

karta: Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den

71 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty, relaxačně-zdravotní, 20 den. Díky speciálně vybraným vláknům jsou velice odolné, mají stupňující stahování a nohy jsou tak štíhlejší a pomáhají zabránit vzniku celulitidy a křečových žil.
podrobnosti

Náš tip

Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den XL

karta: Dámské punčochové kalhoty Mona Relax 20 den XL

78 Kč Doručení: 6-10 dníPunčochové kalhoty, relaxačně-zdravotní, 20 den. Díky speciálně vybraným vláknům jsou velice odolné, mají stupňující stahování a nohy jsou tak štíhlejší a pomáhají zabránit vzniku celulitidy a křečových žil.
podrobnosti

Náš tip

Punčocháče Mona Micro Push-Up 100 den 5-XL

karta: Punčocháče Mona Micro Push-Up 100 den 5-XL

159 Kč Doručení: 6-10 dníElastické, strahující punčocháče jsou vyrobené z mikrovlákna 100 den. Modelují postavu díky stuktůře push-up tak, že zvedají zadeček a zeštíhlují bříško. Punčocháče mají veký klín. Díky svému rozměru skvělé padnou na každé noze a jsou beztlakové.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den

karta: Punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den

50 Kč Doručení: 6-10 dníKlasické punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den z lycry. Mají zesílený sed i prsty a mají malý klínek. Bohatá škála barev.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den

karta: Punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den

57 Kč Doručení: 6-10 dní 

Klasické punčochové kalhoty Mona |Diana/Viola 15 den z lycry. Mají zesílený sed i prsty a mají malý klínek. Bohatá škála barev.
Změna názvu a grafiky
 
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Acryl 1-4 100 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Acryl 1-4 100 den

149 Kč Doručení: 6-10 dníDámské punčochové kalhoty, akrylové 100 den. Garantují dokonalou ochranu před chladem, jsou příjemné pro kůži. Velikost 2-4 s malým klínem, velikost 5 s velkým.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Cotton Melange 350 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Cotton Melange 350 den

215 Kč Doručení: 6-10 dníDámské punčochové kalhoty vyrobené z bavlny typu Melange s příměsí elastanu. Kryjící, matné, bez vyznačeného sedu. Garantují dokonalou ochranu před chladem. Složení: 70% bavlna, 20% polyester, 10% elastan.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Dalia 15 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Dalia 15 den

61 Kč Doručení: 6-10 dníSlabé, exkluzivní punčochové kalhoty Mona Dalia 15 den, dokonale průhledné. Krásně se přizpůsobí postavě, zajišťují pocit lehkosti a volnosti. Bez vyznačeného sedu, s bavlněným klínem a elegantním zakončením u prstů. Jsou ideální do otevřených bot.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Dalia 15 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Dalia 15 den

68 Kč Doručení: 6-10 dníExkluzivní, tenké punčochové kalhoty, extrémně ženské, dokonale prosvítající. Přizpůsobují se postavě, zaručují pocit lehkosti a volnosti. Bez kalhotkové části, s bavlněným klínem a elegantním zakončením na prstech. Ideální do otevřených bot.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den

karta: Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den

159 Kč Doručení: 6-10 dníElastické zeštíhlující punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 20 den. Modelují oblast beder, stehen a zároveň zplošťují břicho. Struktura "push-up" nadzvedne a zpevní hýždě. Pravidelné rozložení tlaku a dokonalé přilnutí k tělu zajišťují pohodlné nošení.
podrobnosti

Náš tip

Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 40 den 5-XL

karta: Punčochové kalhoty Mona Elianto push-up 40 den 5-XL

159 Kč Doručení: 6-10 dníElastické punčochové kalhoty z mikrovlákna 40 den, tvarující postavu díky struktuře "push-up". Nadzvedávají hýždě a zeštíhlují bříško. Přiléhají k nohám a jemně je stlačují. 
podrobnosti

Náš tip